HISTORIA FIRMY I KWALIFIKACJE

Firma Elektro Masters powstała w 2013 roku w Krakowie. Początkowo zajmowaliśmy się instalacjami elektrycznymi i systemami niskoprądowymi (systemy alarmowe, systemy sygnalizacji pożaru, kontrola dostępu, DSO, monitoring CCTV). Stopniowo powiększając kadrę elektromonterów z sukcesem zrealizowaliśmy instalacje na krakowskich budowach miedzy innymi na Eko Spalarnii, Centrum Kongresowym ICE, biurowcach AXIS i Błękitek i na kilkunastu osiedlach mieszkaniowych. 

W 2015 rozpoczęliśmy przygodę z fotowoltaiką! 

Dzisiaj naszym głównym celem jest propagowanie odnawialnych źródeł energii, a w szczególności tych wykorzystujących promieniowanie słoneczne. Mamy na swoim koncie ponad 3000 projektów fotowoltaicznych o mocy od 3 do 200 kW. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła, magazyny energii i ładowarki do samochodów elektrycznych. Od 2020 roku zajmujemy się także budową farm fotowoltaicznych.

Elektro Masters zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji począwszy od przygotowania projektu instalacji, poprzez montaż i dopełnienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym związanych z podłączeniem instalacji do sieci dystrybucyjnej. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowań i preferencyjnych kredytów.  

Nadzorowane przez firmę projekty wykonywane są w oparciu o komponenty najwyższej jakości. Moduły fotowoltaiczne, falowniki, zabezpieczenia oraz systemy montażowe posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i objęte są długoletnim okresem gwarancji.

Zespół Elektro Masters tworzą wykwalifikowane osoby, dla których niezmiernie ważne jest środowisko naturalne oraz poprawa jego jakości. Dzięki licznym szkoleniom i uzyskanym uprawnieniom zespół Elektro Masters posiada szeroką wiedzę, którą wykorzystuje i przekazuje na wykonywane instalacje. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z czołowymi producentami komponentów fotowoltaicznych jak i solarnych pozwoliły firmie osiągnąć najwyższy standard obsługi.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Producenci z którymi współpracujemy

Jesteśmy członkiem:

Stowarzyszenie branży fotowoltaicznej Polska PV

 

Stowarzyszenie Instalatorów Polskich Odnawialnych Źródeł Energii

 

Koło naukowe Eko-Energia przy AGH

 

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

 

 GWARANCJA

zawsze możesz czuć się bezpiecznie

lat panele

lat konstrukcja

lat falownik

lata montaż

Świadczymy najwyższej jakości usługi serwisowe, klient jest z nami w stałym kontakcie i zawsze może liczyć na szybką reakcję.