O NAS

Wyróżnienie na konkursie “Instalator roku 2017”

Naszym celem jest propagowanie odnawialnych źródeł energii, a w szczególności tych wykorzystujących promieniowanie słoneczne.
Jesteśmy na rynku od 2013 i mamy na swoim koncie już ponad 220 projektów fotowoltaicznych i solarnych o mocy od 3 do 100 kW.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w  3 krokach:

1. Projekt

 

2. Pozyskanie dofinansowania

 

3. Montaż

 

Pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z podłączeniem instalacji do sieci dystrybucyjnej. Nadzorowane przez nas projekty wykonywane są w oparciu o komponenty najwyższej jakości. Moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz systemy montażowe posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i objęte są długoletnim okresem gwarancji.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowane osoby, dla których niezmiernie ważne jest środowisko naturalne oraz poprawa jego jakości. Dzięki licznym szkoleniom i uzyskanym uprawnieniom posiadamy szeroką wiedzę którą wykorzystujemy i przekazujemy na prowadzonych konferencjach, seminariach i warsztatach.  Wieloletnie doświadczenie i współpraca z czołowymi producentami komponentów fotowoltaicznych jak i solarnych pozwoliły nam osiągnąć najwyższy standard obsługi.