Montaż instalacji fotowoltaicznych we Wrocławiu i w obrębie całego województwa dolnośląskiego

Chcesz znacznie obniżyć dotychczasowe rachunki za prąd? A może pragniesz osiągnąć całkowitą energetyczną niezależność? Pomogą Ci w tym odnawialne źródła energii, takie jak fotowoltaika, która czerpie swoją moc z promieniowania słonecznego i przetwarza ją w prąd elektryczny. Elektro Masters to doświadczona firma oferująca swoim Klientom kompleksowe usługi fotowoltaiczne, które obejmują projektowanie, montaż, doradztwo, a także pomoc w pozyskaniu dofinansowania.

Chcesz, by na Twoim budynku pojawiła się instalacja fotowoltaiczna? Dolny Śląsk to jeden z wielu regionów w Polsce, gdzie firma Elektro Masters prowadzi swoją działalność. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci w zaprojektowaniu dopasowanej instalacji fotowoltaicznej, a także jej profesjonalnym montażu na dachu budynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotną częścią każdej z naszych realizacji są komponenty o wysokiej jakości, dlatego też współpracujemy jedynie z utytułowanymi producentami, takimi jak Solar Edge, WINAICO, Sharp, Dehn, Fronius i wiele innych. Nasz zespół Elektro Masters składa się z doświadczonych ekspertów, którzy w ciągu swojej kariery stworzyli dla Klientów mnóstwo instalacji o różnej mocy. Będą oni czuwać nad każdym etapem prowadzonych prac i upewnią się, że Twój projekt zostanie wykonany zgodnie z zamierzeniami.

Profesjonalny projekt i montaż fotowoltaiki - Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Trzebnica, Dzierżoniów

Firma Elektro Masters prowadzi swoją działalność w województwie dolnośląskim i z chęcią tworzy instalacje fotowoltaiczne w takich miastach jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Trzebnica czy też Dzierżoniów. Warto podkreślić, że nasz zespół wykonuje instalacje fotowoltaiczne nie tylko dla prywatnych klientów, ale także dla gospodarstw rolnych oraz firm z różnych branż. Elektro Masters tworzy projekty zarówno o małej, jak i dużej mocy, a wśród dotychczasowych realizacji znajdują się prace w zakresie od 3 do 200 kW. Czynnikiem, który może zniechęcać wiele osób do inwestycji w panele fotowoltaiczne jest dość duży początkowy koszt tego rozwiązania. Warto jednak podkreślić, że w Polsce coraz więcej mieszkańców ma szansę na skorzystanie z dotacji przeznaczonych na finansowanie fotowoltaiki. Dolny Śląsk również zalicza się do tego grona.

Ekologiczna fotowoltaika w województwie dolnośląskim

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką we Wrocławiu? Rozwiązanie to wiąże się z mnóstwem korzyści, a jedną z jego podstawowych zalet jest znaczne obniżenie rachunków, jakie w przyszłości będziesz płacił za prąd. Co więcej, panele słoneczne są znane i cenione za swoją niską awaryjność, a także znikome wymagania względem czyszczenia. Wyróżnia je również wysoka odporność na zmienne warunki pogodowe, co sprawia, że właściciele mogą być pewni ich prawidłowej pracy nawet podczas opadów deszczu, śniegu czy też gradu. Cechy te sprawiają, że montaż fotowoltaiki we Wrocławiu i okolicy będzie doskonałym pomysłem na wiele kolejnych lat. Oczywiście instalacje te należą do odnawialnych źródeł energii, a czerpanie prądu elektrycznego w ten sposób jest jednym z bardziej ekologicznych rozwiązań na rynku. Jesteś zainteresowany stworzeniem instalacji fotowoltaicznej na swoim budynku na Dolnym Śląsku? Zgłoś się do Elektro Masters a chętnie pomożemy Ci w tym zadaniu! Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a także pomogą w doborze rozwiązania solarnego, które będzie najlepiej dopasowane do możliwości danej nieruchomości.

Jak obniżyć rachunki za prąd?

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania

Nowe pole

Co oferujemy?

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji – od projektu, przez pozyskanie dofinansowania, aż po montaż. Posiadamy 6 lat doświadczenia w montażu i przyłączyliśmy panele fotowoltaiczne o mocy 15 MW. Zrealizowaliśmy ponad 3 tys. projektów fotowoltaicznych – od 3 do 200kW. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła, magazyny energii i ładowarki do samochodów elektrycznych. Od 2020 roku zajmujemy się także budową farm fotowoltaicznych.

FAQ

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania

Jak oszacować moc instalacji fotowoltaicznej dla domu?
Do oszacowania potrzebnej mocy paneli fotowoltaicznych przydatna jest informacja o średnim rocznym zużyciu energii w kilowatogodzinach. Można ją określić na podstawie dotychczasowych rachunków za prąd. Standardowo instalację zwiększa się o 20%, aby pokryć szacowany koszt przechowywania energii w sieci.

W przypadku nowych domów jednorodzinnych typowa instalacja fotowoltaiczna ma moc około 4kWp.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z porad specjalistów od fotowoltaiki – chętnie pomożemy dobrać odpowiednią moc instalacji.

Czy fotowoltaika ogrzeje dom?
Instalacja fotowoltaiczna o odpowiednio skalkulowanej mocy może skutecznie ogrzać dom. Może ona zasilać np. grzejniki elektryczne czy elektryczne maty grzewcze do ogrzewania podłogowego. Często również fotowoltaika jest łączona z pompą ciepła, która potrzebuje znacznie mniejszej ilości energii elektrycznej do ogrzania domu.

Pod kątem ogrzewania domu ważna jest również informacja, że rozliczenia z zakładem elektrycznym zazwyczaj odbywają się raz w roku, co pozwala na odbieranie zimą wyprodukowanego prądu przez własną instalację fotowoltaiczną w bardziej słonecznych porach roku.

Gdzie zamontować panele fotowoltaiczne?
W przypadku domów prywatnych najczęściej panele fotowoltaiczne są lokalizowane na dachu – najlepiej na południowej jego stronie. Jeśli jednak dach posiada inną ekspozycję lub dach jest płaski – również można zaplanować skuteczną instalację.

Można także zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie, a nawet na elewacji.

Jak obniżyć rachunki za prąd? Sprawdź fotowoltaikę!

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.