Montaż instalacji fotowoltaicznych w Warszawie i w obrębie całego województwa mazowieckiego

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Chcesz znacznie zaoszczędzić na rachunkach za prąd i wybrać innowacyjne rozwiązanie, które przyniesie Ci mnóstwo korzyści? Postaw na odnawialne źródła energii jakimi są panele fotowoltaiczne! Warszawa to jedno z wielu miast w Polsce, w których firma Elektro Masters prowadzi swoją działalność i realizuje profesjonalne projekty z zakresu odnawialnej energii słonecznej. Jesteśmy obecni na rynku fotowoltaiki już od 2013 roku i w tym czasie udało nam się wykonać setki solarnych instalacji, które pomogły naszym Klientom w osiągnięciu niezależności energetycznej. Warto podkreślić, że firma Elektro Masters zajmuje się projektami fotowoltaicznymi niezależnie od ich wielkości, a dotychczasowe realizacje obejmowały instalacje o mocy od 3 do 200 kW. Nasi pracownicy z chęcią odwiedzą również Twoją nieruchomość i przygotują dla niej kompleksowy projekt fotowoltaiczny.

Instalacje fotowoltaiczne - doradztwo, projektowanie i montaż

Wraz z rosnącymi cenami prądu coraz więcej prywatnych i biznesowych Klientów z Warszawy i okolic poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pomogą im w obniżeniu rachunków za prąd i pozwolą na uzyskanie długofalowych oszczędności. Jednym z najpopularniejszych systemów, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu są panele fotowoltaiczne! To niezwykłe rozwiązanie wyróżnia się prostotą obsługi, niską awaryjnością, a także odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Nie można również zapomnieć o tym, iż inwestycja w fotowoltaikę to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które znacznie zmniejsza emisję CO2 do atmosfery, za jaką odpowiedzialny jest dany budynek. Mimo dość wysokich początkowych kosztów, inwestycja w fotowoltaikę w Warszawie zwraca się już w ciągu kilku lat, a po tym okresie Klient może cieszyć się energetyczną niezależnością. Warto także pamiętać, iż w Polsce powstaje coraz więcej programów, które mają na celu wsparcie inwestycji w odnawialne źródła energii, a w szczególności instalacje solarne. Z tego powodu ostatnie lata są więc doskonałym momentem na realizację projektów fotowoltaicznych.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki - Warszawa, Wołomin, Sulejówek, Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki

Zastanawiasz się nad inwestycją w instalację fotowoltaiczną? Warszawa to nie jedyne miejsce w województwie mazowieckim, w którym prowadzimy naszą działalność! Ekipa Elektro Masters z chęcią wykonuje również prace w pobliskich miastach, wśród których można wymienić m.in. takie lokalizacje jak Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki oraz Otwock. Z chęcią zawitamy również do innych miejscowości i zapewnimy Ci kompleksową usługę, która obejmuje doradztwo, projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych. Warto podkreślić, że firma Elektro Masters pracuje zarówno z firmami, jak i prywatnymi osobami i wykonuje realizacje o różnej mocy. Pragniemy zapewnić naszym Klientom jak najwyższą jakość usług, dlatego korzystamy jedynie z produktów, które pochodzą od wytwórców ze światowej czołówki.

W naszych realizacjach używamy sprzętu m.in. od tak znanych producentów jak Dehn, Fronius, Selfa, Solar Edge, SMA, REC Solar, QCELLS, WINAICO i wiele innych. Chcesz skorzystać z naszej pomocy w zakresie projektu oraz montażu paneli fotowoltaicznych w Warszawie lub okolicy? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Doświadczeni doradcy Elektro Masters z chęcią podzielą się z Tobą wszelkimi niezbędnymi informacjami oraz pomogą w wyborze rozwiązań, które odpowiadają na Twoje potrzeby, a także wykorzystują maksymalny potencjał danego budynku.

Jak obniżyć rachunki za prąd?

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania

Nowe pole

Co oferujemy?

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji – od projektu, przez pozyskanie dofinansowania, aż po montaż. Posiadamy 6 lat doświadczenia w montażu i przyłączyliśmy panele fotowoltaiczne o mocy 15 MW. Zrealizowaliśmy ponad 3 tys. projektów fotowoltaicznych – od 3 do 200kW. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła, magazyny energii i ładowarki do samochodów elektrycznych. Od 2020 roku zajmujemy się także budową farm fotowoltaicznych.

FAQ

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania

Jak oszacować moc instalacji fotowoltaicznej dla domu?
Do oszacowania potrzebnej mocy paneli fotowoltaicznych przydatna jest informacja o średnim rocznym zużyciu energii w kilowatogodzinach. Można ją określić na podstawie dotychczasowych rachunków za prąd. Standardowo instalację zwiększa się o 20%, aby pokryć szacowany koszt przechowywania energii w sieci.

W przypadku nowych domów jednorodzinnych typowa instalacja fotowoltaiczna ma moc około 4kWp.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z porad specjalistów od fotowoltaiki – chętnie pomożemy dobrać odpowiednią moc instalacji.

Czy fotowoltaika ogrzeje dom?
Instalacja fotowoltaiczna o odpowiednio skalkulowanej mocy może skutecznie ogrzać dom. Może ona zasilać np. grzejniki elektryczne czy elektryczne maty grzewcze do ogrzewania podłogowego. Często również fotowoltaika jest łączona z pompą ciepła, która potrzebuje znacznie mniejszej ilości energii elektrycznej do ogrzania domu.

Pod kątem ogrzewania domu ważna jest również informacja, że rozliczenia z zakładem elektrycznym zazwyczaj odbywają się raz w roku, co pozwala na odbieranie zimą wyprodukowanego prądu przez własną instalację fotowoltaiczną w bardziej słonecznych porach roku.

Gdzie zamontować panele fotowoltaiczne?
W przypadku domów prywatnych najczęściej panele fotowoltaiczne są lokalizowane na dachu – najlepiej na południowej jego stronie. Jeśli jednak dach posiada inną ekspozycję lub dach jest płaski – również można zaplanować skuteczną instalację.

Można także zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie, a nawet na elewacji.

Jak obniżyć rachunki za prąd? Sprawdź fotowoltaikę!

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.