Magazyny energii i stacje ładowania samochodów

Magazyny energii i stacje ładowania samochodów

Odnawialne źródła energii oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu elektroenergetyki cieszą się rosnącym zainteresowaniem – zarówno wśród osób prywatnych, jak i właścicieli firm. W Elektro Masters doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Oferujemy inteligentne oraz przyjazne dla środowiska magazyny energii oraz mobilne stacje ładowania pojazdów, które zapewniają swoim użytkownikom liczne korzyści. Poznaj bliżej nasze rozwiązania i wybierz takie, które podniosą komfort Twojego życia albo jakość funkcjonowania firmy!

Magazyny energii – dlaczego cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Magazynowanie energii niesie mnóstwo korzyści. Przede wszystkim umożliwia bilansowanie sieci w cyklu dobowym oraz gromadzenie prądu wytworzonego przez panele fotowoltaiczne, gdy występuje jego nadprodukcja. Dzięki temu użytkownik może zasilić energią swoją sieć, gdy jest to najbardziej potrzebne – np. wieczorem, w nocy albo w sytuacji, gdy instalacja PV nie pracuje z pełną mocą (np. w pochmurne dni).

Co więcej, jest to rozwiązanie, które znacznie odciąża sieć elektroenergetyczną w szczytach i pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju problemów – np. związanych z przerwami w zasilaniu. Efekt? Możliwość zasilenia urządzeń czy maszyn w każdej sytuacji i uniknięcia przestojów, co będzie miało pozytywny wpływ na funkcjonowanie firmy. Skorzystanie z magazynów energii to z jednej strony sposób na ustabilizowanie systemu, a z drugiej zmniejszenie śladu węglowego w sektorze energetyki. To z kolei prowadzi do poprawy bezpieczeństwa energetycznego oraz uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii.

Inwestując w magazyn energii, poprawisz efektywność w zakresie gospodarowania energią. Intensywny rozwój technologii ogniw elektrochemicznych pozwoli Ci zakupić magazyn o odpowiedniej pojemności w niższej cenie. W ten sposób wykorzystasz w stu procentach potencjał swojej instalacji fotowoltaicznej.

Oferujemy magazyny energii dopasowane do potrzeb klienta

W Elektro Masters oferujemy zaawansowane technicznie, niezawodne i trwałe na lata magazyny energii, które dopasowujemy pod kątem funkcjonalności oraz pojemności do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Bez względu na to, czy wykorzystujesz instalacje fotowoltaiczne w swoim gospodarstwie domowym, czy też firmie, zyskasz możliwość magazynowania wyprodukowanej przez nie energii.

Wykorzystasz zgromadzony prąd dokładnie wtedy, gdy będzie Ci potrzebny, unikniesz przerw w zasilaniu i rosnących cen energii, a do tego skorzystasz z 10-letniej gwarancji. Oferujemy magazyny energii o mocach od 4,5 do 18,9 kWh oraz ich montaż we wskazanym przez Ciebie miejscu, którym zajmie się wykwalifikowany i doświadczony instalator. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby, a specjaliści Elektro Masters zajmą się resztą!

Mobilne stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Samochody elektryczne, podobnie jak magazyny energii, cieszą się rosnącą popularnością. Nie ma w tym niczego dziwnego – są tańsze w eksploatacji od pojazdów z napędem spalinowym, generują mniej hałasu, a do tego są w pełni ekologiczne, nie szkodząc człowiekowi i środowisku naturalnemu. Co więcej, samochód elektryczny pozwala na korzystanie z darmowych parkingów, bus pasów, a także wjazdu do stref zeroemisyjnych w centrach miast.

Duża popularność tego typu pojazdów sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na stacje ładowania samochodów elektrycznych. Są one coraz bardziej powszechnie w dużych miejscowościach i za kilka lat z całą pewnością pojawią się w większej liczbie miejsc. Ty nie musisz czekać na nowe stacje pojazdów – masz bowiem możliwość zainwestowania w swoją własną, która będzie rozwiązaniem idealnym zarówno w domu, jak i firmie.

Mobilne stacje ładowania od Elektro Masters

W Elektro Masters wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich osób i firm, które korzystają z najnowocześniejszych, ekologicznych samochodów. Oferujemy mobilne stacje ładowania pojazdów elektrycznych, dzięki którym każdy może zyskać całkowitą niezależność i możliwość bezproblemowego podróżowania autem – o każdej porze dnia i w każdym miejscu.  Co więcej, będziesz mógł ładować swój samochód za darmo, ponieważ stacja zostanie połączona z Twoją fotowoltaiką!

W Elektro Masters oferujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania o doskonałych parametrach, które jednocześnie prezentują się designersko i będą stanowić ozdobę posesji lub terenu firmy. Nasz zespół zasilają elektrycy o potwierdzonych kwalifikacjach, którzy wyróżniają się najwyższą jakością oraz starannością świadczonych usług. Zapewnimy Ci fachowe doradztwo, pomożemy w wyborze odpowiedniej stacji ładowania pojazdów elektrycznych, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i zamontujemy gotowe rozwiązanie w dowolnym miejscu w Polsce!

Oferujemy punkty ładowania o mocach 3,5 kW, 7,4 kW, 11 kW oraz 22 kW. Poszczególne stacje mogą dostarczać prąd stały (DC) lub prąd zmienny (AC). Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!